אקדמיה

אנגלית אקדמיית

איך נשמע לכם לעמוד על במה בביטחון מלא, להציג את המאמר שלכם ולקבל הכרה והוקרה שאין להן מחיר?

רוצים לייצר שיתופי פעולה וקשרים ברחבי העולם ולא להתבייש יותר באנגלית שלכם?

BEST for Academics יאפשרו לך את כל אלו ועוד –

תרגום של הצעות מחקר, תזות, מאמרים ומקרים מדעיים, מצגות, שיפוט, הודעות לעיתונות, אבחונים וסקרים, מכתבים לעורכים של כתבי עת ועוד.

כל אלו בהתבסס על הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם עם הסגנון, הקודים, הביטויים והמונחים של עולם האקדמיה ודרישותיו.

עריכה לשונית – באמצעותה ניתן לשדרג מאמרים מדעיים, מחקרים ומסמכים למיניהם וכל חומר רלוונטי שנדרש להציגו באנגלית.

אנו מנוסים בליווי אקדמאים מכל התחומים, לרבות רופאים, מתמטיקאים, מזרחנים וחוקרי מוח, ומשתפים פעולה עם מוסדות מובילים כדוגמת מכון וייצמן למדע, הטכניון, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, מכללת עמק יזרעאל, מכללת אורנים ומוסדות ולהשכלה גבוהה בכל רחבי הארץ.

על פי ניסיוננו, היותו של אדם מלומד ומשכיל אינן מעיד בהכרח על יכולתו להשתמש באנגלית מיטבית בכתיבת המחקרים והמאמרים המיועדים לפרסום בכתבי עת יוקרתיים בחו"ל.
עריכה לשונית ברמה הגבוהה ביותר מהווה אבן דרך חשובה להעלאת רמת העבודה האקדמית לסטנדרטים המקובלים ולליטושה הסופי לכדי התוצר המעולה שאתם שואפים להגיע אליו.

אימון והכנה לפרזנטציות ולהרצאות בכנסים בינלאומיים, אותם ניתן לקיים פנים אל פנים, טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

נשמח להציע לכם ליווי אישי וקרוב כהכנה לקראת ההרצאה או הפרזנטציה החשובה שאתם עומדים בפנים.

לשם כך, נעבור תחילה על ההרצאה או המצגת על מנת ללטש אותה מבחינת תקינות ורהיטות האנגלית.

לאחר מכן, נעבור על המלל שאתם מתכוונים לומר בכל שקופית, נתאמן ונמצא את הביטויים המתאימים ביותר, ולבסוף – תקבלו הקלטות של המלל אותה מכינה מריאן בעצמה, על מנת שתוכלו לעבור עליהן במטרה לתרגל ולשפר את המבטא שלכם.

במידה ותבחרו לקיים מספר פגישות, נוכל גם לעבור ולשפר חלקים מסוימים בהרצאה הטעונים שיפור. מלבד זאת, נוכל לעבד את ההרצאה כדי לוודא שהיא אכן עומדת בלוחות הזמנים ונעבור על שאלות אפשריות מטעם הקהל ותשובות נכונות וברורות באנגלית.

במהלך הפגישות בינינו נשתמש בשיטות מוכחות להקניית ידע ומיומנויות דיבור ברורות ואפקטיביות על מנת לייצר פרזנטציה שאינה רק יעילה וברמה גבוהה, אלא גם כזו שתאפשר לכם לעמוד מאחוריה במלוא הנוחות והמקצועיות ולבנות את הבטחון שלכם גם לקראת ההרצאות הבאות.

לימוד קבוצתי או פרטני של תקשורת אפקטיבית באנגלית מדוברת וכתובה, שיפור המיומנויות והביטחון העצמי, אותם ניתן לקיים פנים אל פנים, טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

הכנה לשבתון בחו"ל, אשר מהווה אמצעי חשוב ביותר לשיפור ביטחונם העצמי של כל בני המשפחה לקראת הנסיעה ותורמת לרגיעה ולתחושת מוכנות ומסוגלות לעמידה באתגר.

מפגשי ההכנה אורכים לרוב בין 30 ל- 45 דקות (עם אופציה למפגשים ארוכים יותר) בהתאם לצורך, וניתן לקיים אותם פנים אל פנים, טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

[:he][:]

© 2024 Best English.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support