הייטק

אנגלית להייטק

אם אתם מועמדים לתפקיד שחלמתם עליו אבל עסוקים יותר באיך לעבור את הריאיון באנגלית מאשר בתפקיד עצמו, או עומדים בפני רילוקיישן לחו"ל ותוהים איך המשפחה שלכם תסתגל לשפה, או אולי פשוט מרגישים שהצוות בחברה שלכם לא מספיק משופשף בכל הנוגע לאנגלית –

BEST for HI-TECH נמצאים כאן בשביל לענות על כל הצרכים האלו ויותר –

לימוד ON SITE של תקשורת אפקטיבית באנגלית מדוברת וכתובה, שיפור המיומנויות והגברת הביטחון העצמי.

במסגרת תוכניות הלימוד שלנו, נוכל להציע לכם שני סוגי קורסים:

אנגלית כללית/מדוברת – אלו הם מפגשים קבוצתיים באורך כ- 90 דקות, בהם מושם דגש על שיפור יכולות השיחה תוך רכישת מילים חדשות על הטיותיהן השונות.

זאת, באמצעות שיחות המתקיימות בין חברי הקבוצה בהנחיה ממוקדת, חומרי עזר כתובים ושיעורי בית אקטיביים המקדמים את הלומדים.

הקבוצות הינן לרוב הומוגניות מבחינת רמת המשתתפים ומאופיינות באווירה נעימה, תומכת ואינטימית המקנה תחושת ביטחון עצמי מוגבר.

לאורך הקורס נוצרת לכידות וידידות בין חברי הקבוצה, כאשר האווירה הנינוחה מאפשרת לכל אחד לבטא את עצמו באופן מלא, להציג באנגלית תכנים מעולמו האישי ומתחומי עיסוקו.

אנגלית עסקית/ארגונית – כידוע, העולם העסקי והארגוני של ימינו מושפע מאוד מתהליכים גלובאליים, ועובדים רבים מקיימים קשרים עם קולגות ממדינות אחרות.

על כן, קיימת חשיבות גדולה לשליטה טובה באנגלית ולביטויה בפעילויות העסקיות.

בנוסף ללימוד בקבוצות, נוכל להציע לכם גם קורסי אנגלית עסקית גם ללימוד פרטני.

בקורסים אלו מושם דגש על הרחבת יכולות אפקטיביות, למשל ניהול משא ומתן באנגלית, בניית מצגות והעברתן בצורה מיטבית, שיחות טלפון ותקשורת באמצעות רשת האינטרנט.

אימון לפרזנטציות לגיוס הון, לשיווק המוצר/השירות בחו"ל ולכל מטרה.

נשמח להציע לכם ליווי אישי וקרוב כהכנה לקראת הצגת המצגת או הפרזנטציה החשובה שאתם עומדים בפנים.

לשם כך, נעבור תחילה על המצגת על מנת ללטש אותה מבחינת תקינות ורהיטות האנגלית.

לאחר מכן, נעבור על המלל שאתם מתכוונים לומר בכל שקופית, נתאמן ונמצא את הביטויים המתאימים ביותר, ולבסוף – תקבלו הקלטות של המלל אותה מכינה מריאן בעצמה' על מנת שתוכלו לעבור עליהן במטרה לתרגל ולשפר את המבטא שלכם.

במידה שתבחרו לקיים מספר פגישות, נוכל גם לעבור ולשפר חלקים מסוימים בפרזנטציה הטעונים שיפור. מלבד זאת, נוכל לעבד את המצגת כדי לוודא שהיא אכן עומדת בלוחות הזמנים ונעבור על שאלות אפשריות מטעם הקהל ותשובות נכונות וברורות באנגלית.

במהלך הפגישות בינינו נשתמש בשיטות מוכחות להקניית ידע ומיומנויות דיבור ברורות ואפקטיביות על מנת לייצר פרזנטציה שאינה רק יעילה וברמה גבוהה, אלא גם כזו שתאפשר לכם לעמוד מאחוריה במלוא הנוחות והמקצועיות ולבנות את הבטחון שלכם גם לקראת הפרזנטציות הבאות.

תרגום של תוכן אתרי אינטרנט, התכתבות, מצגות, מפרטים, סטטיסטיקות, תמלילי סרטונים ועוד.

בכל פרויקט תרגום אנו מקפידים על התאמה מלאה של שפה וסגנון לקהל היעד, כאשר העבודות עוברות גם הגהה קפדנית ועריכה לשונית.

אנו מחזיקים בניסיון עשיר בתרגום מעברית לאנגלית המתבסס על שנים ארוכות של הוראה, עבודה בארגונים ציבוריים וגופים עסקיים, וכן הכשרה מסודרת בקורסים מקצועיים.

כמו כן, חשוב לציין שמריאן הינה חברה ב-ITA אגודת המתרגמים בישראל.

בדיקת QAושדרוג של מצגות, מסמכים למיניהם וכל חומר רלוונטי באנגלית.

על מנת ליצור תדמית מקצועית ורצינית ובכדי להשיג את היעדים שלכם ושל הארגון נשמח לעזור לכם לערוך ולשדרג את הטקסטים הרלוונטיים לכם באנגלית עבור גורמים שונים בארץ ובחו"ל, החל מאתרי אינטרנט, מסמכים ומצגות דרך תכנים המופיעים במדיות חברתיות או עסקיות שונות ועוד.

הכנה לRelocation לחו"ל

המעבר למגורים בארץ זרה כרוך בהתרגשות גדולה ולצידה גם אתגרים מורכבים.

בתוך כך, ידיעת השפה האנגלית מהווה מרכיב בסיסי ביכולת להתמודד, להתנהל ולהשתלב בהצלחה במקום החדש.

נשמח להציע לכם תוכנית סדורה להכנת בני המשפחה לקראת המעבר, בדגש על בני הזוג והילדים.

מדובר בתוכנית הניתנת להתאמה לכל גיל אשר כוללת תרגול, משחקים וסימולציות, תוך רכישת כלים חיוניים להשתלבות טובה וחלקה.

בין היתר, ניתנת תמיכה בכל הקשור לקודים התרבותיים והלשוניים בארץ היעד, לצד חומרים רלוונטיים לשהות במדינה דוברת אנגלית כגון ביקור אצל רופא, בעיות היקלטות בכיתה, שופינג, הגעה למוסך ושיחות עם השכנים.

מפגשי ההכנה אורכים לרוב בין 30 ל- 45 דקות בהתאם לצורך ולגיל וניתן לקיים אותם פנים אל פנים, טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

הכנה לראיונות ולתפקידים הדורשים אנגלית ברמה גבוהה.

שליטה טובה באנגלית מהווה מזה שנים דרישה בסיסית עבור מועמדים לתפקידי מפתח, ובפרט לאור המגמה הגלובאלית של השנים האחרונות.

הדרך אל המשרה הנכספת עוברת כמובן בראיון עבודה – מעמד מלחיץ בפני עצמו ובוודאי כאשר צריך להפגין כישורים גבוהים בשפה זרה.

לאחר שנבין את התחום הספציפי והדרישות המדויקות נדמה ריאיון עבודה עם גורמי מפתח כמו מנהלים או אנשי משאבי אנוש ונבצע סימולציות לאור שאלות שתשאל מריאן, שתביאו בעצמכם או שיעלו במשותף.

יחד נתמודד עם כל שאלה וניתן לה תשובה מדויקת על פי הקודים והכללים המקובלים בסביבה העסקית ו/או הארגונית, בין אם בישראל או במדינה הרלוונטית.

בתוך כך, נבחן את הביטויים המתאימים ביותר ואת התשובות המומלצות גם לשאלות מאתגרות, כמו הסיבה לעזיבת מקום העבודה הקודם או יתרונותיכם בהשוואה למועמדים אחרים.

מעבר להכנה מדוקדקת למעמד, נשמח לעזור לכם בסקירה מוקדמת של החברה והתפקיד ולתרגל שיטות הרגעה והרפיה, שיסייעו לכם לחוש בטוחים יותר לקראת ובמהלך הריאיון.

מניסיוננו, הכנת מועמדים מראש מהווה כלי אפקטיבי התורם רבות לשיפור השליטה בשפה ולהגברת הביטחון העצמי, דבר המעלה באופן משמעותי את סיכויי הקבלה.

יתר על כן, המיומנויות המשופרות ימשיכו ללוות אתכם גם בעת העבודה השוטפת במקום החדש.

את מפגשי ההכנה ניתן לקיים פנים אל פנים טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

[:he][:]

© 2024 Best English.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support