עסקים

אנגלית לעסקים

כבעלי עסקים ודאי כבר גיליתם שאנגלית טובה שווה הרבה כסף.

אז אם אתם מוצאים את עצמכם מתביישים לפתוח את הפה בכל פעם שזה מגיע לאנגלית או שאתם לא יודעים מאיפה להתחיל לכתוב את התוכנית העסקית לגיוס משקיעים מחו"ל לפרויקט הנוצץ שלכם – הגיע הזמן שתעשו עם זה משהו!

BEST for Business כאן בדיוק בשביל לעזור לכם –

אימון והכנה לפרזנטציות לצורך גיוס הון, לשיווק מוצר או שירות בחו"ל או לכל מטרה אחרת שניצבת בפני העסק שלכם.

נשמח להציע לכם ליווי אישי וקרוב כהכנה לקראת הצגת המצגת או הפרזנטציה החשובה שאתם עומדים בפנים.

לשם כך, נעבור תחילה על המצגת על מנת ללטש אותה מבחינת תקינות ורהיטות האנגלית.

לאחר מכן, נעבור על המלל שאתם מתכוונים לומר בכל שקופית, נתאמן ונמצא את הביטויים המתאימים ביותר, ולבסוף – תקבלו הקלטות של המלל אותה מכינה מריאן בעצמה' על מנת שתוכלו לעבור עליהן במטרה לתרגל ולשפר את המבטא שלכם.

במידה ותבחרו לקיים מספר פגישות, נוכל גם לעבור ולשפר חלקים מסוימים בפרזנטציה הטעונים שיפור. מלבד זאת, נוכל לעבד את המצגת כדי לוודא שהיא אכן עומדת בלוחות הזמנים ונעבור על שאלות אפשריות מטעם הקהל ותשובות נכונות וברורות באנגלית.

במהלך הפגישות בינינו נשתמש בשיטות מוכחות להקניית ידע ומיומנויות דיבור ברורות ואפקטיביות על מנת לייצר פרזנטציה שאינה רק יעילה וברמה גבוהה, אלא גם כזו שתאפשר לכם לעמוד מאחוריה במלוא הנוחות והמקצועיות ולבנות את הבטחון שלכם גם לקראת הפרזנטציות הבאות.

תרגום של תוכניות עסקיות, תוכן של אתרי אינטרנט בכל סוג, הצעות מחיר וחומרים שיווקיים, מצגות, התכתבויות, דו"חות פיננסיים, חוזים,  כתיבת בקשות למענקים וטקסטים לגיוס משקיעים ועוד.

בכל פרויקט תרגום אנו מקפידים על התאמה מלאה של שפה וסגנון לקהל היעד, כאשר העבודות עוברות גם הגהה קפדנית ועריכה לשונית.

אנו מחזיקים בניסיון עשיר בתרגום מעברית לאנגלית המתבסס על שנים ארוכות של הוראה, עבודה בארגונים ציבוריים וגופים עסקיים, וכן הכשרה מסודרת בקורסים מקצועיים.

הפרויקטים שביצענו בעבר בתחום התרגום זכו להצלחה גדולה, בדגש על סיוע למוסדות, עמותות ורשויות בגיוס כספים. אחד מהפרויקטים שליווינו כלל הצגת פרויקט בנייה גדול בפני תורמים מחו"ל, שכללה תיאור פרויקט, סרט תדמית, מפרט הפרוגרמה ותקציבים והובילה לגיוס של מיליון דולר!

כמו כן, חשוב לציין שמריאן הינה חברה ב-ITA אגודת המתרגמים בישראל.

שדרוג של מצגות, התכתבות ומסמכים למיניהם וכל חומר רלוונטי באנגלית.

על מנת ליצור תדמית מקצועית ורצינית של העסק ולהשגת את היעדים שלכם, נשמח לעזור לכם לערוך את התכנים שלכם באנגלית עבור גורמים עסקיים הפונים לקהלי יעד בחו"ל, החל מאתרי אינטרנט, דרך תכנים המופיעים ביוטיוב, במדיה החברתית והעסקית ובכל מדיה אחרת.

לימוד של תקשורת אפקטיבית באנגלית מדוברת וכתובה, שיפור המיומנויות והגברת הביטחון העצמי.

כידוע, עולם העסקים של ימינו מושפע מאוד מתהליכים גלובאליים ובעלי עסקים רבים מקיימים קשרים עם קולגות ממדינות אחרות.

על כן, קיימת חשיבות עצומה לשליטה טובה באנגלית ולביטויה בפעילויות העסקיות.

בנוסף ללימודי הפרטני, נוכל להציע לכם גם קורסי אנגלית עסקית המותאמים באופן ספציפי לעסק וללומד, בין אם אישית ובין אם קבוצתית.

בקורסים אלו מושם דגש על הרחבת יכולות אפקטיביות, למשל ניהול משא ומתן באנגלית, בניית מצגות והעברתן בצורה מיטבית, שיחות טלפון ותקשורת במיילים.

נטוורקינג אפקטיבי על מנת ליצור קשרים עם לקוחות, לקוחות ושותפים פוטנציאליים.

מאחר שהאנגלית היא שפה בינלאומית, שליטה טובה בה מהווה אמצעי אפקטיבי ליצירת קשר עם אנשים מכל רחבי תבל.

אימוני הנטוורקינג שלנו מתחילים בהבנת מהות האירוע ובהגדרת המטרות, כגון קידום המוניטין, ניצול הזדמנויות עסקיות או פיתוח קשרים.

על פי המטרות הללו נגדיר את הדרך הטובה ביותר להשגת היעדים, תוך למידה כיצד לקיים שיחות היכרות באנגלית לאור הקודים התרבותיים הרלוונטיים ובהתאם למדינה במידה והמפגש או הכנס לא מיועד להתקיים בישראל.

במפגשים נתאמן כיצד להציג את עצמנו בצורה אפקטיבית, נימוסים והליכות, מה מותר ומה אסור לומר, דגשים בשיחות בין-מגדריות, החלפת כרטיסי ביקור, קיום שיחות חולין, וכיצד מבצעים follow-up בצורה נכונה.

לאור ליווי של אנשי עסקים ממגוון תחומים אנו יודעים כי אימוני נטוורקינג תורמים באופן משמעותי להשגת היעדים שהוגדרו ואף משפרים מאוד את הביטחון העצמי לקראת המפגש או הכנס.

את מפגשי ההכנה ניתן לקיים פנים אל פנים טלפונית אן בסקייפ, לפי נוחיותכם.

[:he][:]

© 2024 Best English.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support