שירותים

פרזנטציות אפקטיביות באנגלית

אנשי עסקים ואקדמיה מקיימים הרצאות בכנסים בינלאומיים, תערוכות ופגישות עסקיות. בחברתBEST , תזכו לליווי אישי וקרוב בהכנת ההרצאה או המצגת. נלטש את האנגלית הכתובה, נמצא את הביטויים המתאימים ביותר, נתאמן בדיבור המלל של כל שקופית ונספק הקלטות של המלל בביצוע מריאן.

תוכלו לשמוע את ההקלטה שבידיכם ולהתאמן בהגיית הביטויים. במידה ותבחרו לקיים מספר פגישות, נוכל לשפר את הטעון שיפור, לתזמן את ההרצאה, לוודא כי היא עומדת בלוח הזמנים ולהתכונן לשאלות אפשריות מטעם הקהל.

בפגישותינו נשתמש בשיטות מוכחות להקנייה אפקטיבית של ידע. הניסיון מורה כי העבודה המשותפת עם הלקוח מובילה לשיפור המיומנות והבטחון העצמי של המרצה במהלך ההרצאה ובהרצאות הבאות. האימון נעשה פנים אל פנים למתגוררים באזור עמק יזרעאל והסביבה, או באמצעות לימוד מרחוק, בטלפון או בסקייפ.

רילוקישן (relocation)

העתקת המגורים לארץ זרה מביאה עמה התרגשות גדולה אך גם אתגרים מורכבים. ידיעת השפה האנגלית וידיעת הקודים התרבותיים הנהוגים בארץ זו הם רכיבים משמעותיים בהצלחת תהליך הרילוקישן. מריאן מכירה מקרוב את עולם דוברי האנגלית ואת העולם הישראלי על חוקיהם הבלתי כתובים והקודים החברתיים והתרבותיים שלהם.

Best English מציעה תכנית סדורה להכנת בני המשפחה לקראת המעבר, בדגש על בני הזוג. התכנית ניתנת להתאמה לכל גיל וכוללת תרגול דרך משחק והדמייה של אינטראקציות חברתיות יומיומית, כמו ביקור אצל רופא, היקלטות בכיתה, קניות, הגעה למוסך ושיחות עם השכנים, תוך התייחסות לקודים תרבותיים ולשוניים במדינת היעד.

על פי ניסיוננו, הכנה זו תורמת לרגיעה, לתחושת מוכנות ומסוגלות ולשיפור הביטחון העצמי של בני המשפחה לקראת הרילוקישן. השיעורים אורכים בין 30 ל- 45 דקות בהתאם לצורך וגיל המשתתפים. ניתן לקיים את השיעורים פנים אל פנים (באיזור עמק יזרעאל) או מרחוק בטלפון או בסקייפ.

הכנת מועמדים לתפקיד נכסף (בארץ או בחו"ל)

דרישה בסיסית עבור מועמדים לתפקידי מפתח היא שליטה טובה באנגלית. הדרך אל המשרה הנכספת עוברת דרך ראיון עבודה בו המועמד נדרש להפגין כישורים גבוהים בשפה זרה, מעמד מלחיץ עבור רבים וטובים. הינכם מוזמנים להסתייע בשירותי Best English להכנת מועמדים. לקראת הפגישה עם מריאן תוכלו להעביר לה את פרטי החברה לצורך סקירה מוקדמת, או להביא את הפרטים עימכם לפגישה.

לאחר שנבין את התחום הספציפי והדרישות המדויקות, נבצע משחק תפקידים של ראיון עבודה, עם מריאן בתפקיד מנהל/ת משאבי אנוש. נענה על שאלות שתשאל מריאן, שאלות שתביאו בעצמכם ושאלות שיעלו במשותף. נתמודד עם כל שאלה וניתן לה תשובות התואמות את הקודים המקובלים בסביבה העסקית, בין אם בישראל או במדינה אחרת. נבחן את הביטויים המדויקים ואת התשובות הרצויות לשאלות מאתגרות כמו מהי הסיבה לעזיבת מקום העבודה הקודם ומהם היתרונות שתביאו אתכם לתפקיד החדש. נתרגל גם מספר טכניקות לרגיעה והרפיה שיסייעו לכם לקראת ראיון העבודה ובמהלכו.

על פי ניסיוננו, הכנה זו משפרת את השליטה באנגלית, מגבירה את הביטחון העצמי ומעלה את סיכויי הקבלה של מועמדים. הכלים שרכשתם ימשיכו להיות לכם לעזר בעבודה השוטפת במקום החדש.

נטוורקינג (networking) – רישות עסקי

כאשר יוצאים לכנסים, תערוכות או אירועים מקצועיים אחרים, אחת המטרות המרכזיות היא חיזוק קשרים קיימים ויצירת קשרים חדשים עם אנשים העוסקים בתחום, שותפים, לקוחות וספקים פוטנציאליים.

מאחר והאנגלית היא שפה בינלאומית, שליטה טובה באנגלית היא אמצעי ליצירת קשר עם אנשים מכל העולם. חברת BEST מזמינה אתכם לאימוני נטוורקינג (רישות): הבנת מהות הכנס והגדרת המטרות שלנו, כגון קידום מוניטין, ניצול הזדמנויות עסקיות ופיתוח קשרים. נגדיר את הדרך הטובה ביותר להשגת היעדים, תוך למידה כיצד לקיים שיחת היכרות מותאמת לקוד התרבותי באירופה או בצפון אמריקה. תלמדו איך להציג את עצמכם בצורה אפקטיבית, תכירו את הקודים המחייבים של נימוסים והליכות, מה מותר ומה לא כדאי לומר, דגשים בשיחות בין גבר לאישה, החלפת כרטיסי ביקור, קיום שיחות חולין, ואיך לבצע follow-up.

מניסיוננו בליווי אנשי עסקים ממגוון תחומים, אנו יודעים כי אימוני רישות (נטוורקינג) תורמים באופן משמעותי להשגת היעדים ומשפרים את הביטחון העצמי לקראת הכנס.

קורסים, סדנאות והדרכות

הקורסים שלנו מיועדים למבוגרים בעלי רמת אנגלית בינונית עד מתקדמת, שיכולים להבין, לקרוא ולשוחח באופן סביר באנגלית. הקורסים מתחלקים לשתי קטגוריות:

אנגלית כללית – אנו מקיימים מפגשים קבוצתיים, כ- 90 דקות לכל מפגש, בהם המנחה שם דגש על שיפור יכולות השיחה והרחבת אוצר המילים באמצעות שיחות בין חברי הקבוצה, ובאמצעות שירים, טקסטים כתובים ושיעורי בית. הקבוצות הומוגניות מבחינת רמת האנגלית של המשתתפים, ואנו מקפידים מאוד על חוויה נעימה, תומכת ואינטימית, המחזקת את הביטחון העצמי ואת היכולת לרכוש כלים חדשים.

לאורך הקורס נוצרת לכידות וידידות בין חברי הקבוצה, המאפשרת לכל אחד לבטא את עצמו באופן מלא, להציג באנגלית תכנים מעולמו האישי ומתחומי עניינו, ואפילו לשיר יחד עם כולם. למעשה קיימות קבוצות העובדות כבר מספר שנים ברציפות, וחבריהן נהנים להגיע לשיעורים ומצפים להם.

אנגלית עסקית – תקופתנו מאופיינת בהעמקה של הקשרים התרבותיים והכלכליים בין מדינות, חברות ויחידים. מידע, מוצרים, כסף, טכנולוגיה, וכמובן בני האדם, חוצים גבולות לאומיים בקצב מהיר. לשליטה בשפה הבינלאומית – אנגלית – חשיבות גדולה מאי פעם. אנו מציעים קורס אנגלית עסקית אישי או קבוצתי המותאם לתחום העסקי ולצרכי הלקוח. בקורס מושם דגש על תקשורת אפקטיבית בניהול משא ומתן באנגלית, בניית מצגות והרצאות, שיחות טלפון ותקשורת אינטרנט.

אנו מציעים ליווי פרטני לאנשי אקדמיה ועסקים והכנה לקראת הרצאות ומצגות בכנסים בחו"ל. הליווי מסייע לאנשים מכל התחומים להציג את תכניהם תוך שימוש באנגלית נכונה, ואנו זמינים עבורם לכל אורך הדרך. חשוב לציין כי קיימת אופציה ללימוד ותמיכה מרחוק, באמצעות סקייפ.

תרגומים איכותיים

תרגום איכותי מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית חייב להתבסס על שליטה מלאה באנגלית ובעברית ועל היכרות מעמיקה עם הסגנונות, הקודים, הביטויים והמינוחים בטקסט הספציפי.

חברת B.E.S.T מעמידה לרשותכם שירותי תרגום מקצועיים במגוון תחומים:

תוכן אתרי אינטרנט.
תכנים עסקיים: תוכניות עסקיות, דו"חות פיננסיים, הצעות מחיר וחומרים שיווקיים.
תכנים אקדמיים ומקצועיים: מצגות, הודעות לעיתונות, מפרטים טכניים, אבחונים דידקטיים ופסיכולוגיים, מחקרים, סקרים וכתבי עת.
כתיבת בקשות למענקים מטעם עמותות, מוסדות ואנשים פרטיים.

בכל פרויקט תרגום אנו מקפידים על התאמת השפה והסגנון לקהל היעד, וכל העבודות עוברות הגהה ועריכה לשונית. צברנו נסיון במשך שנים ארוכות של הוראה, עבודה בארגונים ציבוריים וגופים עסקיים והכשרה בקורסים מקצועיים. מריאן שטינמץ חברה ב ITA – אגודת המתרגמים בישראל.

פרויקטים שביצענו בתחום התרגום זכו להצלחה גדולה, בדגש על סיוע למוסדות, עמותות ורשויות בגיוס כספים. דוגמה נאה לכך היא הצגת פרויקט הבנייה "סב-יום" בפני תורמים מחו"ל (סב-יום הוא מרכז יום לקשיש בעמק יזרעאל) בפני תורמים מחו"ל. עבודה זו, שהובילה לגיוס של מיליון דולר, כללה תיאור הפרויקט, סרט תדמית, מפרט פרוגרמה, תקציבים ועוד.

עריכה לשונית

30 שנות הוראת אנגלית עושות את שלהן, ואלפי תיקוני דקדוק וסגנון של תלמידים הובילו אותנו לרמה גבוהה של עריכה לשונית. כיום מוצעים שירותי העריכה שלנו ללקוחות אקדמאים, עסקיים, פרטיים ומקצועיים:

אקדמיה – אנו משרתים אקדמאים מכל התחומים, לרבות רופאים, מתמטיקאים, מזרחנים, חוקרי מוח ועוד, וכן מוסדות מובילים כדוגמת אוניברסיטת חיפה, הטכניון, מכללת סמינר הקיבוצים ועוד מוסדות ומכללות ברחבי הארץ. על פי ניסיוננו, היותו של אדם מלומד ומשכיל אינה מעידה בהכרח על יכולתו להשתמש בשפה מיטבית בכתיבת המחקרים והמאמרים המיועדים לפרסום באנגלית בכתבי עת בחו"ל. אנו מלטשים את הטקסט של העבודה האקדמית כך שיעמוד בסטנדרטים המקובלים.

עסקים – התרגום והעריכה הלשונית משרתים בעלי עסקים אשר פונים לקהלי יעד בחו"ל, באמצעות אתרי האינטרנט, הרשתות החברתיות והעסקיות וכלי התקשורת. נסיוננו באימון ובהכשרת מועמדים בתחומים עסקיים שונים, לצד שליטה מלאה ביישומי המחשב והאינטרנט, חוברים יחד כדי לייצר עבור לקוחותינו תדמית מקצועית ורצינית.

[:he][:]

© 2024 Best English.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support